Kitap Mimarı Logo
11 Temmuz 2021

Sarmaş Dolaş – Catana Chetwynd

Sarmaş Dolaş – Catana Chetwynd

 

Ufak Tefek Aşk Halleri ile ikili ilişkilerin sıcak ve samimi anlarını ölümsüzleştiren Catana Chetwynd, bu kez bizlere “Sevgiliniz en yakın arkadaşınızsa hayat bir mucizedir.” diyor ve bu mucizevi anları yalın çizimleriyle ölümsüzleştiriyor.

 

       Catana ve John’un ilişkisi kilometrelerce ötemizde yaşanıyor olsa da onlar sanki ailemizden biri gibi ve bize çok tanıdık geliyor.

 

       Ufak Tefek Aşk Halleri’nden farklı olarak bu kitapta ikili ilişkilerin romantik yanı kadar eğlenceli halleri de yer alıyor.

 

       Dünyanın en rahat yastığının sevgilisinin dizleri olduğunu bilenler, temas etmeden duramayanlar, asla yalnız uyuyamayanlar, abartanlar, beklenmedik anda aniden sarılanlar, sevgilisi üzgünken türlü şaklabanlıklarla onu güldürene kadar uğraşanlar kısacası sevgilisi aynı zamanda en yakın arkadaşı olanların tanıdık pek çok anla karşılaşacağı aşk dolu bir kitap Sarmaş Dolaş.

 

       Yıllar önce ilk kez sosyal medyada karşıma çıkan, çoğu az diyaloglu bol sevgi dolu bu Catana Chetwynd karikatürlerini çok seviyorum. Bana kendi hayatımda da sıkça tanık olduğum pek çok mutlu edici ânı hatırlatıyor ve mutlu olmanın aslında küçük anlarda saklı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

       İnsanın kalbini sıcacık yapan ve sık sık “Bunu ben de yaşamıştım.” Diye düşüneceğiniz bu minik kitabı kitaplığınıza eklemenizi öneriyorum.

 

Ufak Tefek Aşk Hâlleri – Catana Chetwynd kitap yorumum için tıklayınız.

 

 

kitap mimarı kitap yorumu kitap blogu ufak tefek aşk halleri sarmaş dolaş yabancı yayınları sarmaş dolaş: sevgiliniz en yakın arkadaşınızsa hayat bir mucizedir catana chetwynd catana comics karikatür karikatür kitabı sarmaş dolaş kitap yorumu
Dünya Sineğe Baktı – Cahit Kaya

Dünya Sineğe Baktı – Cahit Kaya

  Dünya Sineğe Baktı ile yolum, öykü zevkimi bilen bir okur
Ateşin Şarkısı – Tess Gerritsen

Ateşin Şarkısı – Tess Gerritsen

     Sevilen polisiye seri Rizzoli & Isles’ın yaratıcısı
 Edgar Allan Poe Öyküler

Edgar Allan Poe Öyküler

     Edgar Allan Poe sadece geride bıraktığı eserlerle değil,
En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini – Grady Hendrix

En Yakın Arkadaşımın Şeytan Çıkarma Ayini – Grady Hendrix

Parlak taytlar, kabarık saçlar ve kasetçalarlar hazır mı? 80’lere doğru şeytani bir yolculuğa

Ayın Yazarı

Agatha Christie

Agatha Christie