Kitap Mimarı Logo
11 Temmuz 2021

Sarmaş Dolaş – Catana Chetwynd

Sarmaş Dolaş – Catana Chetwynd

 

Ufak Tefek Aşk Halleri ile ikili ilişkilerin sıcak ve samimi anlarını ölümsüzleştiren Catana Chetwynd, bu kez bizlere “Sevgiliniz en yakın arkadaşınızsa hayat bir mucizedir.” diyor ve bu mucizevi anları yalın çizimleriyle ölümsüzleştiriyor.

 

       Catana ve John’un ilişkisi kilometrelerce ötemizde yaşanıyor olsa da onlar sanki ailemizden biri gibi ve bize çok tanıdık geliyor.

 

       Ufak Tefek Aşk Halleri’nden farklı olarak bu kitapta ikili ilişkilerin romantik yanı kadar eğlenceli halleri de yer alıyor.

 

       Dünyanın en rahat yastığının sevgilisinin dizleri olduğunu bilenler, temas etmeden duramayanlar, asla yalnız uyuyamayanlar, abartanlar, beklenmedik anda aniden sarılanlar, sevgilisi üzgünken türlü şaklabanlıklarla onu güldürene kadar uğraşanlar kısacası sevgilisi aynı zamanda en yakın arkadaşı olanların tanıdık pek çok anla karşılaşacağı aşk dolu bir kitap Sarmaş Dolaş.

 

       Yıllar önce ilk kez sosyal medyada karşıma çıkan, çoğu az diyaloglu bol sevgi dolu bu Catana Chetwynd karikatürlerini çok seviyorum. Bana kendi hayatımda da sıkça tanık olduğum pek çok mutlu edici ânı hatırlatıyor ve mutlu olmanın aslında küçük anlarda saklı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

       İnsanın kalbini sıcacık yapan ve sık sık “Bunu ben de yaşamıştım.” Diye düşüneceğiniz bu minik kitabı kitaplığınıza eklemenizi öneriyorum.

 

Ufak Tefek Aşk Hâlleri – Catana Chetwynd kitap yorumum için tıklayınız.

 

 

kitap mimarı kitap yorumu kitap blogu ufak tefek aşk halleri sarmaş dolaş yabancı yayınları sarmaş dolaş: sevgiliniz en yakın arkadaşınızsa hayat bir mucizedir catana chetwynd catana comics karikatür karikatür kitabı sarmaş dolaş kitap yorumu
Genç Prens’in Dönüşü – A.G. Roemmers

Genç Prens’in Dönüşü – A.G. Roemmers

Antoine de Saint Exupéry’nin her yaştan okur tarafından sevgiyle bahsedilen, unutulmaz kahramanı
Ötekiler – Emre Timur

Ötekiler – Emre Timur

Son günlerde mesleği mimarlık olan yazarların kitaplarına sıkça denk gelmeye başladım.
Berrin- Ercan Akarsu

Berrin- Ercan Akarsu

     Bazı kitaplar vardır ya hani kitabı elinize alır almaz kelimelerin size sunduğu
Hababam Sınıfı – Rıfat Ilgaz

Hababam Sınıfı – Rıfat Ilgaz

     Sinema dünyasının sık sık beslendiği kaynaktır kitaplar. Özellikle

Ayın Yazarı

Agatha Christie

Agatha Christie