Kitap Mimarı Logo

Merhaba!

2014 yılında okuyucularına “Merhaba!” diyen Kitap Mimarı, 5 yaşından beri kitap okuyan bir okurun önlenemez hale gelen kitap önerme isteği ile oluşturulmuş ve 2018 yılında yenilenen bir platform.

Son yıllarda ağırlıklı olarak polisiye türünde kitaplar okuyan Kitap Mimarı, okuduğu kitapların özetinden çok onda hissettirdiklerini paylaşmayı tercih ediyor ve kitap yorumlarında tat kaçıran sürprizbozanlar vermiyor.

Neredeyse her okurun zaman zaman kafasında beliren “Şimdi hangi kitabı okusam?” sorusuna cevap bulmayı amaçlayan Kitap Mimarı; şehrin önemli edebiyat etkinliklerini hatırlatan Edebiyat Haberleri, kahve yanı lokumu tadında paylaşımlarıyla kitaplara ve okur olmaya dair bir çok konuya yer veren Tadımlık köşesi ve aylık güncellenen Yeni Çıkanlar vitriniyle okurlarının keyifli zaman geçirmesini diliyor.

2019 yılında Kitap Mimarı tarafından kurulan Merhaba Kitap Kulübü ile onlarca okurun ortak noktası haline gelen kitapmimari.com 'u, yazar buluşmaları, yazar önerisi kitap listeleri ve okurlara özel indirim haberleri için sık kullanılanlar sekmenize eklemenizi öneriyorum.

Aklınıza takılan her türlü soru, öneri, istek ve reklam işbirlikleri için Kitap Mimarı’na
kitapmimari@gmail.com ’dan ulaşabilirsiniz.

Sevgiler!

Kitap Mimarı
Ceren KANDİL